«Квітковий тіндер»: у Житомирі стартував обмін кімнатними рослинами — як долучитися

У Житомирі на базі освітньо-культурного простору Гончаренко центр стартував обмін кімнатними рослинами. Це міська акція, що дозволяє зберегти природу, озеленити дім і завести нового «зеленого друга» — без витрат.

Як пояснюють організатори, взяти участь може кожен. Для цього потрібно просто принести будь-яку домашню рослину у горщику та залишити її на спеціальній полиці. Натомість ви можете обрати іншу — серед вазонів, які вже принесли інші відвідувачі. Якщо власної рослини немає, долучитися до акції можна, залишивши донат у скриньку збору на підтримку ініціативи «Речі сили» — і також обрати рослинку.

«Ми запустили цю акцію, аби більше житомирців могли вирощувати домашні рослини й створювати затишок у своїх оселях. Хтось так може урізноманітнити свою колекцію зелених друзів, а хтось — отримати безоплатно свою першу рослинку і зайнятися абсолютно новим хобі. Це можуть бути декоративні квіти, або, скажімо, помідори чи мандарини, які також цілком можливо виростити на підвіконні квартири», — зазначає директорка Гончаренко центру Леся Луговська.

Обмін триватиме з 4 до 18 липня. У фінальний день акції запланована відкрита зустріч із популярним рослинним блогером Василем Мошківським, який поділиться лайфхаками по догляду за вазонами вдома.

Гончаренко центр працює з понеділка по п’ятницю, з 12:00 до 20:00, та у суботу з 12:00 до 18:00 за адресою вул. Михайлівська, 12. Участь у акції — безкоштовна. З усіх питань можна звертатися за телефоном +38 067 276 17 35.

Довідка:

Гончаренко центри — найбільша в Україні мережа безкоштовних освітньо-культурних просторів, заснована народним депутатом Олексієм Гончаренком у 2021 році. Сьогодні понад 40 центрів працюють по всій країні — від обласних центрів до найменших містечок.

Це місце, де можна вивчати іноземні мови, цифрову грамотність, фінанси, брати участь у лекціях, подіях і творчих клубах. Під час повномасштабної війни центри стали ще й волонтерськими хабами: тут плетуть сітки, збирають допомогу, друкують деталі на 3D-принтерах. Головна мета — давати людям знання, спільноту та простір для дій.

 

 

 

Джерело

Новини України