Вчора, 10 серпня, у Лондоні на стадіоні «Вемблі» відбувся фінальний матч Суперкубка Англії, в якому зустрічались «Крістал Пелас» і «Ліверпуль».
Фото: cpfc.co.uk
Суперкубок Англії. Фінал.
«Крістал Пелес» — «Ліверпуль» — 2:2 (1:2) (3:2 по пен.)
Голи: Матета (17, пен.), Сарр (77) — Екітіке (4), Фрімпонг (21)
Попередження: Конате (43), Вірц (44), Салах (87)
«Крістал Пелес»: Гендерсон — Геї (Девенні, 90+3), Лакруа, Річардс — Мітчелл (Соса, 79), Камада (Г’юз, 29), Вортон (Лерма, 85), Муньйос — Езе, Сарр — Матета.
«Ліверпуль»: Аліссон — Керкез (Робертсон, 84), ван Дейк, Конате, Фрімпонг — Вірц (Елліотт, 84), Джонс (Ендо, 71), Собослаї — Гакпо, Екітіке (Мак Аллістер, 71), Салах.
Перемогу у цьому протистоянні сенсаційно здобув лондонський клуб, який двічі відігрувався по ходу зустрічі, а у серії післяматчевих пенальті був влучнішим — 3:2.
У підсумку, «Крістал Пелас», який у минулому сезоні вперше виграв Кубок Англії, тепер також вперше у своїй історії здобув і Суперкубок Англії.