Костюк програла у фіналі турніру в Сан-Дієго

Українська тенісистка не змогла завоювати свій другий титул в одиночному розряді на змаганнях WTA.

Марта Костюк не зуміла завоювати трофей на престижному турнірі серії WTA 500 у Сан-Дієго. У фіналі змагань українка у трьох сетах поступилася Кеті Бултер.

Українська тенісистка добре розпочала матч, і виправдовуючи статус фаворитки забрала собі першу партію. Утім надалі у грі нашої тенісистки стався розлад і вона легко віддала представниці Великої Британії два наступних сети.

Зазначимо, що Костюк вдруге у кар’єрі вийшла до фіналу турніру WTA. Минулого року Марта змогла виграти змагання в столиці Техасу Остіні.

Бултер виграла другий титул у кар’єрі і перший серії WTA 500. У 2023 році Кеті стала чемпіонкою в Ноттінгемі.