Канада, Чехія, США та Фінляндія вийшли до півфіналу ЧС з хокею

На світовій першості з хокею із шайбою відбулися чвертьфінальні поєдинки плей-офф турніру.

На чемпіонаті світу з хокею з шайбою, що проходить у Фінляндії, визначились усі учасники півфінального раунду. У ньому зіграють господарі турніру, які впевнено обіграли Словаччину 4:2, команда США, яка розгромила Швейцарію 3:0, і чехи, які не мали проблем у поєдинку з Німеччиною 4:1.

Окремо варто відзначити перемогу у чвертьфіналі збірної Канади. Родоначальники хокею обіграли Швецію. Причому «три крунур» вели в рахунку після двох періодів 3:0, однак «кленове листя» змогли рахунок зрівняти, перевести гру в овертайм і вирвати перемогу 4:3

Таким чином у 1/2 фіналу зіграють Фінляндія — США та Канада — Чехія. Матчі відбудуться 28 травня.