Жіноча збірна України з хокею обіграла Литву на чемпіонаті світу-2024 у дивізіоні IIIA

Женская сборная Украины по хоккею, фото — facebook.com/fhu.com.ua

Жіноча збірна України з хокею обіграла Литву у другому матчі чемпіонату світу-2024 у дивізіоні IIIA – 3:1.

Перший період пройшов без голів. Українкам вдалося відкрити рахунок у меншості на старті другої 20-хвилинки, відзначилася Поліна Телегіна.

У заключному періоді збірна України закинула ще дві шайби, знявши питання щодо переможця. Литовська команда зуміла лише на останній хвилині зустрічі відіграти один гол і не дозволила голкіперу Вікторії Ткаченко оформити шат-аут.

Збірна України з двома перемогами очолює дивізіон IIIA. Нагадаємо, у першому матчі синьо-жовті розгромили Болгарію (9:1).

У наступному матчі українки зіграють із Сербією 14 березня. Переможець групи із шести команд підвищиться у дивізіоні на наступний сезон.

• Чемпіонат світу-2024. Жінки. Дивізіон IIIA

Україна – Литва – 3:1 (0:0, 1:0, 2:1)

Шайби: 1:0 – Телегіна (Манчак-Дженсен, менш.) 21:46, 2:0 – Манчак-Дженсен (Цимиренко, Телегіна), 40:50, 3:0 – Лопатіна (Телегіна), 55:50, 3 :1 – Малецкєне, 59:00