«Інгулець» завершив рік домашньою нічиєю з «Гірником-Спорт»

За інформацією: Суспільне Полтава.

Матч відбувся 25 листопада у Володимирівці. Колаж: Суспільне Кропивницький

У 18-му турі чемпіонату України з футболу серед команд групи Б Першої ліги сезону 2023-24 років футбольний клуб "Інгулець" з селища Петрове Олександрійського району Кіровоградської області зіграв у нічию з командою "Гірник-Спорт" з Горішніх Плавнів, що на Полтавщині, з рахунком 1:1. Останній для обох супернриків матч у першій половині сезону відбувся у селі Володимирівка Петрівської громади.

Перша половина гри минула в обопільній боротьбі й завершилася з мінімальною перевагою гостей в рахунку. Можливо, лідери групи недооцінили суперника.

Єдиний точний удар у першому таймі записав на свій рахунок Артем Нижник, заменувши простір Андрія Романенка з лівого флангу атаки —0:1.

Другий тайм запам'ятався тотальною ігровою перевагою господарів. М'яч майже увесь час перебував на половині поля підопічних Валерія Куценка. Однак на 63-ій хвилині команді з Полтавщини вдався контрвипад, внаслідок якого їм вдалося забити вдруге, однак взяття воріт не зафіксували через положення поза грою.

Господарі проводили атаку за атакою, били по воротах Ярослава Проценка чи не в кожній атаці, та або їм не вистачало точності, або відмінно грав голкіпер "Гірника-Спорт".

Зрівняти рахунок у грі петрівчанам вдалося на 86-ій хвилині. Пенальті, призначений за гру рукою капітана гостей Євгенія Мороза у власному карному майданчику, реалізував Віталій Кольцов — 1:1.

Фінальний свисток арбітра матчу Ігора Сташука зафіксував першу домашню нічию "Інгульця" в сезоні та першу нічию команди з Горішніх Плавнів в останніх 14 іграх.

Першу половину сезону команда з Кіровоградщини завершила на першому місці групи, набравши у 18 турах 42 очки. Відповідно, у другій частині сезону петрівчани боротимуться за повернення в Прем'єр-лігу.

"Гірник-Спорт" завершив осінню частину чемпіонату на сьомому місці, маючи в активі 17 очок, тож другу половину сезону виборюватиме право лишитись в Першій лізі.