До Кам’янського прибула американська делегація (відео)

Про це повідомив мер Андрій Білоусов.

“Сьогодні у Кам’янському провели важливу зустріч з делегацією Американської асоціації ветеранських організацій (America’s Warrior Partnership – AWP), представниками проєкту системної підтримки захисників Маріуполя та їхніх родин «Серце Азовсталі», а також керівництвом містоутворюючого підприємства «Каметсталь» групи «Метінвест».

America’s Warrior Partnership – це національна організація США, що об’єднує ветеранські спільноти, бізнес, державні та громадські інституції для покращення якості життя військових, які повертаються до мирного життя. Мета візиту до Кам’янского – поділитися найкращими світовими практиками підтримки ветеранів, а також ознайомитися з успішно реалізованими у нашій громаді проектами.

Кам’янське вже сьогодні створює необхідні умови для швидшого повернення наших героїв до цивільного життя. Ми першими в області, за підтримки начальника Дніпропетровської ОВА Сергія Лисака, відкрили сучасний Центр реабілітації військових, Центр соціальної підтримки захисників та їхніх родин, а також створили комунальний заклад для спортивної реабілітації людей з інвалідністю «Центр «Незламні».

Завжди готові до співпраці, що направлена на підтримку наших Героїв. Щиро дякую проєкту «Серце Азовсталі» за їхню надважливу роботу. Дякую Американській асоціації ветеранських організацій – за небайдужість і підтримку України. А також нашому містоутворюючому підприємству «Каметсталь» групи «Метінвест» – за їхній внесок у розвиток міських проєктів у сфері медицини та безпеки. Наш обов’язок забезпечити всебічну підтримку нашим захисникам та захисницям, подбати про їх відновлення та скорішу адаптацію. Щоб кожен та кожна змогли повернутися до мирного життя та успішно реалізувати себе”, – поділився мер.

Джерело

Новини України