Челсі – Лестер пряма трансляція матчу Кубка Англії Setanta

Челси — Престон, фото — Getty Images

17 березня Челсі зіграє з Лестером у чвертьфінальному матчі Кубка Англії у Лондоні на стадіоні Стемфорд Брідж. Початок матчу Челсі – Лестер о 14:45. Пряма онлайн відеотрансляція матчу 1/4 фіналу Кубка Англії Челсі – Лестер буде доступна.

У неділю, 17 березня, чвертьфінальний матч Кубка Англії Челсі – Лестер пряму онлайн відеотрансляцію можна переглянути на телеканалі Setanta Sports. Канал Сетанта Спорт доступний на платформі Megogo. Також матч 1/4 фіналу Кубка Англії Челсі – Лестер онлайн відеотрансляцію можна подивитися на ОТТ-платформі Setanta.

Сетанта – єдиний телеканал, де можна дивитися онлайн відеотрансляцію матчу 1/4 фінал Кубка Англії Челсі – Лестер.

Челсі не програє Лестеру вже п’ять матчів поспіль – чотири перемоги та нічия. Челсі не програв жодного із трьох останніх матчів. У Челсі лише одна поразка у семи поєдинках, та й то – в овертаймі від Ліверпуля. У Лестера – одна перемога у трьох останніх матчах, і три поразки у шести останніх зустрічах.