Бенфіка з Трубіним здобула вольову велику перемогу над Ріу Аве

Бенфика. Фото — Getty Images

Бенфіка на своєму полі здобула вольову перемогу над Ріу Аве у матчі 17-го туру чемпіонату Португалії – 4:1.

Анатолій Трубін 23-й раз вийшов в основі за лісабонську команду. Вже в дебюті він пропустив – гравці гостей розкатали оборону Орлів, український голкіпер не мав шансів.

Загалом Ріу Аве класно відіграв перший тайм та створив кілька моментів. На рахунку Трубіна – чотири сейви. Усього ж за Бенфіку 22-річний воротар пропустив 20 м’ячів у всіх турнірах. У дев’яти поєдинках він відстояв “на нуль”.

Бенфіка зрівняла рахунок на 29-й хвилині – Рафа Сілва перехопив м’яч і вивів на удар Анхеля Ді Марію. Аргентинець влучив у ворота класним ударом.

Ключові події відбулися наприкінці години гри. Спочатку захисник гостей Адерлан Сантуш отримав другу жовту картку, а невдовзі Антоніу Сілва відзначився потужним ударом після розіграшу кутового.

Остаточно всі питання команда Роджера Шмідта зняла на фініші поєдинку – у дебютному матчі за нову команду відзначився бразильський форвард Маркос Леонардо, який перейшов із Сантоса.

Той же Леонардо та Гувея згодом згаяли шанси забити четвертий м’яч. Натомість це зробив Жоау Маріу після естетського асиста “шведою” від Рафи Сілви.

Бенфіка набрала 42 очки і впритул наблизилася до лідируючого Спортингу.