Бенфіка з Трубіним вирвала перемогу над Спортінгом, забивши двічі у компенсований час

Бенфика. Фото — Getty Images

Бенфіка в лісабонському дербі здобула неймовірну за сюжетом перемогу над Спортінгом у домашньому матчі 11-го туру чемпіонату Португалії – 2:1.

Орлам було необхідно перемагати у битві лідерів Прімейри, адже перед звітним туром Спортінг мав над сусідами триочкову перевагу.

Але саме Леви сильніше провели перший тайм. Українець Анатолій Трубін здійснив два сейви, але не зумів врятувати після потужного удару Віктора Дьокереша у ближній кут на 45-й хвилині.

Для основного воротаря збірної України цей матч став 12-м у складі Бенфіки та сьомим у чемпіонаті.

На початку другої половини зустрічі Орли отримали чисельну перевагу – за другу жовту було вилучено Гонсалу Інасіу. Але господарі поля мали великі проблеми зі створенням моментів – першим ударом у створ став дальній постріл Анхеля Ді Марії на 75-й хвилині.

Тиск команди Роджера Шмідта довго ні до чого не призводив. Але господарям допоміг стандарт, на який навіть прийшов Трубін. М’яч після подачі Ді Марії до українця не дійшов, натомість він дістався Жоау Невешу, який другим торканням розстріляв ворота Антоніо Адана.

Орли помчали за перемогою – і здобули її в останній атаці. Гол забив Каспер Тенгстедт з прострілу Фредріка Орснеса. Спочатку взяття воріт було скасовано через офсайд, проте ВАР розібрався – чотири сантиметри виявилися фатальними для Спортінга.

Жахлива драма для Орлів, які за три хвилини прогавили відрив +6 і відкотилися на друге місце за додатковими показниками.

Наступний матч у чемпіонаті Бенфіка зіграє проти Морейренше на виїзді 3 грудня.