Бенфіка з Трубіним розгромила Фамалікан на своєму полі та вийшла у лідери

Бенфика. Фото — Getty Images

Бенфіка здобула велику, але водночас трудову перемогу над Фамаліканом у домашньому матчі 15-го туру португальської Прімейри – 3:0.

Незважаючи на підсумковий рахунок, Орлам три очки далися непросто. Втім, у першому таймі перевага господарів була очевидною. Її команді Роджера Шмідта вдалося реалізувати в гол Артура Кабрала, який відзначився після дотепного технічного асисту Рафи Сілви.

Натомість у другій половині українцю Анатолію Трубіну, який занудьгував до перерви, довелося попрацювати. Фамалікан серйозно додав і зумів створити декілька гарних моментів, але Трубін грав бездоганно і у восьмий раз за сезон зберіг ворота Бенфіки в недоторканності (шостий – у чемпіонаті). Цей матч, до речі, став для Анатолія двадцятим у португальському клубі.

Питання щодо переможця матчу вдалося зняти тому ж Рафі Сілві, який відзначився технічним ударом з лінії штрафного майданчика після скидки від Петара Муси. А незабаром і сам Муса записав ім’я до протоколу, реалізувавши вихід на воротаря після пасу, звісно ж, Рафи Сілви.

Три очки дозволили Бенфіці очолити турнірну таблицю. Завтра, 30 грудня, Спортінг зможе повернути собі лідерство, якщо обіграє у гостях Портімоненсе. Фамалікан залишився сьомим.

Наступний матч команда Трубіна зіграє 6 січня на виїзді проти Ароуки.