Бенфіка із Трубіним розгромно програла на виїзді Порту. Українець пропустив п’ять голів

Порту — Бенфика, фото — Getty Images

У центральному матчі 24-го туру чемпіонату Португалії Бенфіка в гостях розгромно програла Порту з рахунком 0:5.

Ще у першому таймі Дракони створили комфортну перевагу – дублем відзначився Галено. Після перерви господарі оформили розгром зусиллями Венделла, який забив гол після передачі Галено.

Цікаво, що Бенфіка догравала зустріч у меншості після вилучення Ніколаса Отаменді у середині другого тайму. Порту скористався чисельною перевагою і забив ще двічі: відзначилися Пепе та Денні Лоудер.

Український голкіпер Бенфіки Анатолій Трубін вийшов у стартовому складі своєї команди та провів на полі всю гру.

Після цього матчу Порту набрав 52 очки і посідає третє місце у турнірній таблиці чемпіонату Португалії. Бенфіка знаходиться на другій позиції.

У наступному турі чемпіонату Португалії Порту зіграє проти Портімоненсі, а Бенфіка гратиме з Ешторілом.