Аль-Наср із дублями Роналду та Мане розгромив Аль-Іттіхад у чемпіонаті Саудівської Аравії

Аль-Иттихад — Аль-Наср. Фото — Getty Images

Аль-Наср із великим рахунком обіграв Аль-Іттіхад у результативному виїзному матчі 17-го туру чемпіонату Саудівської Аравії – 5:2.

Це було, мабуть, найзірковіше за іменами учасників протистояння усієї саудівської ліги. За команду господарів вийшли французи Нголо Канте та Карім Бензема, а також екс-півзахисник Ліверпуля Фабіньо. Їм протистояли такі гравці як Емерік Лапорт, Алекс Тельєс, Марцело Брозович, Секу Фофана, Отавіу, Таліска, Садіо Мане і, зрозуміло, Кріштіану Роналду.

Господарі відкрили рахунок – Бензема забезпечив асистом марокканця Абдерразака Хамдалла. У відповідь Роналду забив із пенальті, а ближче до кінця тайму Таліска вивів гостей уперед.

Рахунок знову став рівним у дебюті другого тайму – дубль на свій рахунок записав Хамдалла. Ключова подія сталася в середині другої половини – Фабіньо у своєму штрафному майданчику відмахнувся від суперника, привізши пенальті і отримавши другу жовту картку. Роналду з “точки” забив свій 19-й гол у цьому чемпіонаті.

Під кінець матчу підопічні Луїша Каштру (екс-тренера Шахтаря) двічі впіймали суперника на контратаках. Таліска та Отавіу по черзі виводили Мане на удар.

Велика перемога дозволила Аль-Насру набрати 43 очки і не відстати від лідера Аль-Хіляля. Аль-Іттіхад, який тренує аргентинець Марсело Гальярдо, зазнав третьої поразки поспіль і залишився на шостому місці.

• Саудівська Про-Ліга. 17-й тур

Аль-Іттіхад – Аль-Наср – 2:5 (1:2)

Голи: Хамдалла, 14, 52 – Роналду, 19, з пен., 68, з пен., Таліска, 38, Мане, 78, 82

Вилучення: Фабіньо (Аль-Іттіхад), 67