Аль-Ахлі у яскравому матчі обіграв Ураву та посів третє місце на клубному чемпіонаті світу-2023

Аль-Ахли. Фото — Getty Images

Аль-Ахлі став бронзовим призером клубного чемпіонату світу-2023. В матчі за 3-є місце єгипетська команда обіграла Ураву Ред Даймондс з Японії – 4:2.

В середині першого тайму Аль-Ахлі відзначився двічі зусиллями Яссера Ібрагіма та Персі Тау. Перед перервою Хосе Канте скоротив відставання Урави у рахунку.

На 54-й хвилині японська команда відігралася – Александер Шольц реалізував пенальті. Через шість хвилин Аль-Ахлі повернув собі перевагу завдяки автоголу Йосіо Коїдзумі.

На 75-й хвилині єгипетський клуб міг зняти всі питання щодо переможця зустрічі, але Алі Маалуль не був точним з 11-метрової позначки. І все ж захиснику Аль-Ахлі вдалося відзначитися – він встановив остаточний рахунок матчу у компенсований час.

Аль-Ахлі вчетверте в історії посів третє місце клубного чемпіонату світу, повторивши успіхи 2006, 2020 та 2021 років.

Дивіться також: Манчестер Сіті – Флуміненсе пряма трансляція фіналу клубного чемпіонату світу MEGOGO

У фіналі клубного чемпіонату світу-2023, який проходить у Саудівській Аравії (м. Джидда), зіграють Манчестер Сіті та Флуміненсе. Матч розпочнеться о 20:00 за київським часом.

• Клубний чемпіонат світу-2023. Матч за 3-є місце

Урава Ред Даймондс (Японія) – Аль-Ахлі (Єгипет) – 2:4 (1:2)
Голи: Канте, 43, Шольц, 54, пен. – Ібрагім, 19, Тау, 25, Коїдзумі, 60, автогол, Маалуль, 90+9