Аль-Ахлі несподівано впевнено переграв Аль-Іттіхад і вийшов у півфінал клубного чемпіонату світу-2023

Аль-Иттихад. Фото — Getty Images

Єгипетський Аль-Ахлі виявився сильнішим за саудівський Аль-Іттіхад у матчі 1/4 фіналу клубного чемпіонату світу-2023 – 3:1.

Представники країни-господарки турніру перевершили суперника в масі статистичних показників – кількості ударів, кутових, загальній кількості атак, відсотку володіння м’ячем, коефіцієнті xG. Однак нічого з того, що створили Карім Бензема та компанія біля воріт Мохамеда Аль-Шенаві, у них не залітало.

Свій головний сейв єгипетський воротар здійснив наприкінці першого тайму, за рахунку 1:0, коли парирував удар володаря Золотого м’яча-2022 з пенальті. Перед цим Алі Маалул свою спробу з 11-ти метрів реалізував.

Під кінець гри Аль-Ахлі подвійним ударом безжально добив більш статусного опонента, довівши рахунок до великого – відзначилися Хусейн Ель-Шахат та Емам Ашур. Два асисти за три хвилини виконав Кахраба.

Зіркова компанія в особі Бензема, Нголо Канте, Фабінью та інших особистостей на чолі з тренером Марсело Гальярдо завершує домашній турнір. Не допомогло їм і пізнє вилучення у стані суперника – Антоні Модест встиг провести на полі не більше трьох хвилин. Єдине, на що вистачило Аль-Іттіхад – забити гол престижу зусиллями того ж екс-форварда Реала.

Аль-Ахлі, яким керує швейцарець Марсель Коллер, браво проходить у півфінал, де 18 грудня зустрінеться з бразильським Флуміненсе. Іншу півфінальну пару склали Манчестер Сіті та японська Урава Ред Даймондс – їхній поєдинок відбудеться 19-го числа.