Ставки на «нещасну»: показали справжню Тимошенко

Новости

Ці вибори відзначилися чималою кількістю фальсифікацій і фактами про підкуп виборців, про що знято багато викриваючих роликів в мережі.

В одму з таких відосів йде мова про сітку агітаторів екс-кандидата в президенти Юлії Тимошенко, і те, як вона вирішила не виплачувати людям гроші пускаючи не за саму чесну, але все ж роботу.

За інформацією СБУ та знімкам відомості, відображеним у відео, штаб Тимошенко хотів “залучити” до виборів більше 680 тисяч осіб. При цьому всіх тих, хто агітував за її підтримку, просто залишили без грошей, причому це зробили на батьківщині кандидата.

Олена Ейсмант, одна з агітаторів, розповідає: “Вчора повинні були розрахуватися, а потім прислали нам повідомлення, що ми свої гроші не відпрацювали і ніхто нічого платити не буде, так як Юлія Володимирівна не пройшла в президенти. Люди тут працювали не просто так – тут і студенти працювали, пенсіонери, дуже багато. Кожен хотів заробити”.

Після того, як Олена з колегами прийшла до офісу, вона побачила там одні голі стіни. Що стосується оплати праці, яка полягала в обходах квартир, то вона становила 1000 гривень. Олена заявила, що отримала аванс у 300 гривень, а решту повинна була отримати пізніше, незалежно від результату. Але їх агітатори так і не побачили.

Також був віднайдений куратор від Тимошенко, який розповів таку річ: “Це просто кошмар. Я перший і останній раз співпрацюю з цією партією… Ви не уявляєте, який шок був у мене, оскільки у мене більше тисячі чоловік “.

У мережі багато інформації про подібні схеми ще одного кандидата в президенти і можна лишень припускати, кількість людей замішаних в купівлі-продажу такого товару, як голоси виборців і які масштаби цього в реальності.

9 comments

Добавить комментарий