СБУ викрила групу, яка на замовлення РФ розпалювала в Україні міжнаціональні конфлікти

Новости

У Чернігові викрили організовану злочинну групу, яка на замовлення російських спецслужб здійснювала провокації, спрямовані на розпалювання міжнаціональної ворожнечі і нанесення шкоди міжнародному іміджу України.

Як повідомили у Службі безпеки України, учасники угруповання причетні до скоєння ряду актів вандалізму щодо об’єктів польської і єврейської культурно-релігійної спадщини на території Сумської та Волинської областей.

“Оперативники спецслужби задокументували, що у ніч з 25 на 26 грудня 2017 року у селі Мельники Шацького району Волині зловмисники розмалювали і розбили хрести братської могили польських прикордонників, які загинули у вересні 1939 року в боях з Червоною армією. У ніч з 29 на 30 грудня 2017 вандали нанесли антисемітські написи на будівлю іудейської громади Єврейський будинок у Сумах “, – йдеться у повідомленні.

Крім того, під час обшуків правоохоронці вилучили у зловмисників вісім тротилових шашок, п’ять гранат РГД-5, холодну зброю, антиукраїнську символіку та інші матеріали, що підтверджують їх протиправну діяльність.

НВ

Добавить комментарий