Microsoft зізналися у прослушці користувачів

Новости

Слідом за Facebook і Google в компанії Microsoft також зізналися у прослуховування своїх користувачів.

Напередодні портал Vice звернув увагу на оновлення політики конфіденційності. Виявилося, що компанія може аналізувати інформацію, отриману від голосового помічника Microsoft Cortana або програми Skype Translator.

Зараз в політиці конфіденційності з’явилася вказівка, що “обробка особистих даних включає як автоматичні методи, так і відбувається вручну (з використанням співробітників)”.

Як відомо, напередодні Apple, Google та Facebook призупинили допуск своїх співробітників до аудіо матеріалів.

Cortana – віртуальний голосовий помічник з елементами штучного інтелекту для Windows 10, Android і iOS. Skype Translator – програма, здатна практично миттєво здійснювати переклад.

Раніше стало відомо, що  Facebook розшифровувала аудіоповідомлення користувачів — в компанії платили сотням сторонніх підрядників за розшифровку голосових повідомлень користувачів сервісів корпорації.

Google також визнавалися в прослуховуванні команд. Коментуючи цей факт, в компанії пояснили, що аудіозаписи використовуються для аналізу мови з метою поліпшення розпізнавання мов. Одночасно з цим бельгійський телеканал VRT NWS повідомляв про витік аудіозаписів користувачів, в їх розпорядженні опинилися більше тисячі записів.

Добавить комментарий